a
  >    >  Dekofusaky, Fusaky, IHNEĎ SKLADOM  >  Dekofusak – skladom – hviezdičky/staroružový mušelín

Dekofusak – skladom – hviezdičky/staroružový mušelín

Original price was: 35,00€.Current price is: 22,00€.

Na sklade

Počet

Popis

Deko-fusak vhodný do vajíčka, hlbokého kočíka alebo neskôr ako deka a podložka

Milujem všestranne produkty, ktoré môžte využívať na viac spôsobov… keď som mala menšie dieťa, nonstop deň čo deň sme využívali vajíčko (autosedacku) .. žiaľ vtedy som si takúto vec neporiadila.. a chýbala mi .. rozmer deky je 120x120cm (dostatočne veľké), príjemný materiál.. vieme skombinovat bavlnu/minky (teplejšia alternatíva) alebo bavlnu/vaflu/mušelín (letnejsia verzia, ktorú môžte využívať cely rok) .. moje dieťa som pchala do vajíčka v overaloch.. v ktorých jej bolo vždy neskutočne teplo .. a neraz sme išli v aute s plačom .. tuto dečku jednoducho otvoríte … a dieťatku nie je teplo .. vyjdete z autá pekne zakryjete… s dekou sa jednoducho manipuluje .. nie sú tam žiadne suché zipsy, cvoky nič .. akurát pri hlavičke je sťahovací systém ktorý môžte ale nemusíte použiť (už ako komu vyhovuje)
•kombinácia bavlna/vafla (najlepšia kombinácia do vajíčka .. kvôli vafla látke – je to 100% bavlna ktorá je neskutočne príjemná, dieťatko keď sa potí tak má lepšie sacie schopnosti a v lete prijemne chladí ak zakryjete dieťatku bude naďalej teplo)
•deko-fusak je obojstranný (dizajn vás nikdy neomrzi)
•má vysite pasy ktoré sedia do vajíčka, no viete využiť aj v hlbokej vaničke.. ľahko neskôr využijete ako deku do kočíka, poprípade deka doma v postieľke alebo podložka na zem
•deko-fusak sa skladá z 2 vrstiev latky + tenký termovatelin